Kapadokya Tatil Fırsatları
A+ A A-

En Özel Günlerinize Peri Bacaları Şahit Olsun

kapadokya-ozel-gunler

İnsanın hayatında önemli olan birkaç gün, farklı şehirlerde ya da mekanlarda kutlanıldığında daha unutulmaz olur. Doğum günü, evlilik yıldönümü ve ya sevgililer günü gibi çok özel tarihler bir kişinin ya da ailenin hayatında önemli bir rol kaplar. Sevdiklerinize, kendilerini ya da birlikteliğinizi daha özel hissettirecek anlar için Kapadokya oldukça ideal bir tercihtir. Tarihinin milyonlarca yıl öncesine dayandığı Kapadokya’da peri bacaları içerisinde ya da gökyüzünde özel günlerinizi kutlayabilirsiniz.

Sevgililer Gününde Farklı Bir Alternatif

14 Şubat tarihi, kış mevsimine de denk gelse, 1 gecelik romantik bir kaçamak için ideal bir zaman. Kapadokya’da sevgililer günü farklı etkinliklerle ve değişik bir atmosfer içinde yaşanabilir. Tarih ve eşsiz doğa içinde sevdiğinizle sıcacık ve duygu dolu zamanlar geçirebilirsiniz. Özellikle mağara odalarda kalıyorsanız, karşınızda kocaman bir vadi manzarasına bakarak içkinizi yudumlayabilirsiniz.

Evlilik yıldönümü için özel bir yer

Çiftler, evlilik yıldönümleri hangi mevsime denk gelirse gelsin, bu tabiat harikası yöreye gelip, Avanos, Göreme ya da Ürgüp’te tarihle iç içe, romantik bir ortamda bu özel günü kutlayabilirler.

Kapadokya’da evlilik yıldönümü otantik kaya otellerinde, unutulmayacak manzaralar eşliğinde, tadına doyulmayacak şarapları tadarak ve hoş sohbetler ederek geçirilebilir. Özel anlarınızı geçirebileceğiniz onlarca otel, mağara evler, pansiyonlar ve butik konaklama tesisi bu bölgede konuşlanmıştır.

Özel günlerde neler yapılır?

  • Tarihi kiliseleri, kaleleri ve camileri gezebilir,
  • Sevdiklerinize onyx taşından kaliteli hediyeler alabilir,
  • Köyleri ve şehir merkezini gezebilir,
  • Peri bacaları ve mağaralar içine yapılmış butik otellerde konaklayabilir,
  • Balon turu yapabilir,
  • Şarap evlerinde vakit geçirebilir,
  • Türk gecelerinde eğlenebilirsiniz.

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Antalya

Antalya

Akdeniz’in tatil merkezi Antalya otelleri, tarihi merkezleri, doğası, palmiyeleri...

Büyükada

Büyükada

İstanbul’dan yaklaşık 45 dakika uzaklıkta yer alan sakin ve huzurlu bir ada...

 

Şile

Şile

Şile, son yıllarda İstanbulluların uğrak tatil noktası. Balıkçılık mesleği ile...

Tüm tatil bölgelerini gör »

Seo

Seo Fiyatları

Yasal Uyarı: Bu site Kapadokya'yı ve saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. kapadokyaotelleri.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome