Kapadokya Tatil Fırsatları
A+ A A-

Kapadokya Pansiyonlarında Tarihi Tatil Keyfi

Konaklama alternatifleri bakımından zengin olan Kapadokya’da, özellikle gezgin ruhlu kişilerin en çok tercih ettiği yerlerin başında da pansiyonlar gelmektedir. Genellikle Ürgüp, Göreme ve Avanos’ta yer alan bu kapadokya pansiyonları, sizlere doğanın tam içinde, peri bacalarıyla komşu olarak konaklama fırsatı tanır. Pansiyonların hepsi ayrıca sabahları leziz köy kahvaltısı vermektedir.

Bölgedeki bazı pansiyonlar, adres ve iletişim bilgileri ile tesis ve oda özellikleri :

Elysee Pansiyon

Elysee Pansiyon

Göreme / Nevşehir

20 yıldır bölgede hizmet veren Elysee Pansiyon, yüksekte kayanın içine oyulmuş bir köy evi şeklindedir. 18 odalı bir pansiyon olan yerin manzarası görülmeye değerdir. Çiftlik evi özelliğini koruyan işletmede gül bahçesi ve armut ağaçları bulunuyor.

Kilim Pansiyon

Kilim Pansiyon

Ürgüp / Nevşehir

42 yıldır Ürgüp’ün Uçhisar köyünde bulunan pansiyon işletmesi olan Kilim, hizmet verdiği 22 odasıyla Kapadokya bölgesinin en büyük pansiyonlarının başında gelir. Kilim Pansion mağara odaları şeklinde hazırlanmış konaklama yerleri ile farklı bir alternatif sunuyor.

Kirkit Pansiyon

Kirkit Pansiyon

Avanos / Nevşehir

30 yıllık bir konaklama yeri olan Kirkit Pansiyon, 4 Avanos evinin birleştirilmesiyle yapılmıştır. Taştan odaları ve iç avlusuyla Avanos merkezde görülmeye değer bir Kapadokya pansiyonudur. Göreme'ye 9 km uzaklıkta olan işletmede şık bir restoran ve avluda canlı müzik mevcuttur. Ayrıca yemek esnasında bölgenin en meşhur şarapları sunulur.

Taka Ev Pansiyon

Taka Ev Pansiyon

Ürgüp / Nevşehir

Kapadokya pansiyonları arasında farklı bir yeri olan Takaev, Uçhisar kalesinin yamacında bulunmaktadır. Muhteşem bir manzarası vardır. Pansiyonda organik yemekler yapılmaktadır. 7 odalı ve 25 yatak kapasitelidir.

Tekkaya Guesthouse

Tekkaya Guesthouse

Göreme / Nevşehir

Tekkaya Guesthouse, özellikle turistlerin ilgi gösterdiği, Göreme’de bulunan şirin bir pansiyon olma özelliğini taşımaktadır. Odalar konukların üst düzey rahatlığa kavuşmaları için özenle döşenmiş mobilyaları içerir.

Uçhisar Pansiyon

Uçhisar Pansiyon

Ürgüp / Nevşehir

Yerden 1350 metre yükseklikte, tarihi Uçhisar kalesinin dibinde 8 odalı bu şirin pansiyonda Güvercinlik Vadisi’ni tüm güzelliğiyle izleyebilirsiniz. Göreme Açık Hava Müzesi'ne 5 km uzaklıkta yer alan Uçhisar Pansiyon’da alakart restoran ve açık büfe kahvaltı hizmeti verilmektedir.

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Antalya

Antalya

Akdeniz’in tatil merkezi Antalya otelleri, tarihi merkezleri, doğası, palmiyeleri...

Büyükada

Büyükada

İstanbul’dan yaklaşık 45 dakika uzaklıkta yer alan sakin ve huzurlu bir ada...

 

Şile

Şile

Şile, son yıllarda İstanbulluların uğrak tatil noktası. Balıkçılık mesleği ile...

Tüm tatil bölgelerini gör »

Seo

Seo Fiyatları

Yasal Uyarı: Bu site Kapadokya'yı ve saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. kapadokyaotelleri.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome