Kapadokya Tatil Fırsatları
A+ A A-

Kapadokya Otel ve Tatil Yorum ve Şikayetleri

Kapadokya’da konakladığınız ya da gezdiğiniz dönemde karşılaştığınız olumsuz durumları, şikayetlerinizi, dikkatinizi çeken ilginç ayrıntıları ve hoşunuza giden şeyleri bizimle paylaşabilirsiniz.

Her Otelin Kendine Ait Yorum ve Şikayetlerini Görmek için Tıklayın

Yorumlar (5)

 • Erhan Sikke

  30 Temmuz 2013 11:44 zamanında |
  İki ay kadar evvel iş ziyareti nedeniyle Kapadokya’da bulundum. En son çocukken turla ziyaret etmiştim. Fırsattan istifade sabah erken kalkıp balona binmek istedim; ancak fiyatlar çok yüksek olduğu için sinirlenip odama geri dönmek durumunda kaldım. Evet Kapadokya turistik bir yer, bunu anlıyorum; ancak Türk misafirlere fiyat konusunda daha fazla yardımcı olunması gerektiğine inanıyorum. Zaten balon firması sayısı gördüğüm kadarıyla oldukça fazla. Aslında bu koşullar altından balona binmek bile tehlikeli zira daha yakın zamanda bölgede bir balon çarpışması yaşandı ve bir sürü turist yaralandı hatta ölenler oldu. Onun haricinde benim zamanım biraz kısıtlı olduğu için Kapadokya’nın tadını çok alamadım. Fakat büyüleyici güzellikteki peri bacaları görülmeye değer. Sanıyorum bahar aylarında ve kafa dengi arkadaşlarla ziyaretiniz daha keyifli hale gelecektir.
 • Selim Doğu

  30 Temmuz 2013 11:33 zamanında |
  2013 yılının mart ayında arkadaşımla birlikte dört günlük bir keyifli bir Kapadokya kaçamağı yaptık. Hava biraz soğuktu, fakat ben zaten Kapadokya’yı kış aylarında daha çok severim. Gider gitmez tatil programımızı yaptık. Bölgeye gitmeden önce kendi programımızla ilgili bir ön çalışma zaten yapmıştık. Konakladığımız otelde çalışan arkadaşlarımız da sağ olsun bölge konusunda bize oldukça yardımcı oldu. Zaten bölge halkı turistlere alışkın olduğu için sizin tek bir bakışınızdan neye ihtiyacınız olduğunu anlıyor. Müze ve ören yerleri, yer altı şehirleri ve türk gecesinden sonra sıra geldi balon turuna… Tabi bende yükseklik korkusu olduğu için sadece arkadaşıma sabahın erken saatlerinde refakat edebildim. J Bu esnada Uzakdoğulu turistlerle aramızda sıcak diyaloglar yaşanmadı değil. Kalabalık bir zamana denk gelmişiz meğer. Şahane doğal güzellikleri tabiki fotoğrafladım. Türkiye’de olup da Kapadokya’yı ziyaret etmeyen varsa hala; kesinlikle birkaç gününüzü ayırmanızı tavsiye ederim.
 • Semih Gülbatmaz

  01 Mart 2013 14:47 zamanında |
  Merhaba,
  Kapadokya’ya gidecekseniz eğer, size konaklama tavsiyesi olarak önce Göreme, sonra da Avanos2u öneririm. Göreme’de mağaralar içine oyulmuş odalardan yapılmış otel ve pansiyonlarda mutlaka kalın. Ürgüp çok kalabalıklaşıyor, esprisi kalmıyor. İkinci seçeneğiniz de Avanos olsun. Sevgiler.
 • Cüneyt Timur

  28 Şubat 2013 11:45 zamanında |
  Kapadokya’da son dönemlerde artan bir popülerlikten bahsedeceğim. O da konak restorasyonu ve buraları turizme açmak. Bence de artık insanlarımızın oturmayı düşünmediği eski ve tarihi yapıları konaklamaya açarak, hem buradan gelir elde etmeleri, hem de bölge ekonomisini canlandırmaları kadar doğru bir düşünce olamaz.
 • Faruk Server

  26 Şubat 2013 14:21 zamanında |
  Bu Mart ayında Kapadokya’ya 2. Kez gittim. 15 – 16 sene önce gitmiştim en son. Bu sefer daha derli toplu gördüm. Göreme’de mağara konsept evde kaldım. Gerçekten heyecan verici. Olumsuz olarak değişen bir şey var, o da fiyatlar. Balon turunun fahiş fiyatlarının yanı sıra, gece eğlencesi için yapılan mekanlardaki fiyatlar ateş pahası. Sadece yabancı turiste göre değer biçiyorlar. Ülkemiz içindeki güzelliği görmek isteyen insanımız maalesef bu fiyatlarla buraya gelemez.

Bir yorum yapın

Kapadokya'da konaklamış veya konaklama yapmak isteyen tatilciler kendi görüşlerini yazarak Kapadokya'da tatil yapacak misafirlerle deneyimlerini paylaşabilirler.
Otellerde konaklamış misafirler yorum ve şikayetlerini yazarak hizmet kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlayabilirler.

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Antalya

Antalya

Akdeniz’in tatil merkezi Antalya otelleri, tarihi merkezleri, doğası, palmiyeleri...

Büyükada

Büyükada

İstanbul’dan yaklaşık 45 dakika uzaklıkta yer alan sakin ve huzurlu bir ada...

 

Şile

Şile

Şile, son yıllarda İstanbulluların uğrak tatil noktası. Balıkçılık mesleği ile...

Tüm tatil bölgelerini gör »

Seo

Seo Fiyatları

Yasal Uyarı: Bu site Kapadokya'yı ve saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. kapadokyaotelleri.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome