Kapadokya Tatil Fırsatları
A+ A A-

Uygun Oteller

Kapadokya İç Anadolu’nun ve dünyanın en önemli miraslarından biri. Bölgede çok sayıda otel, butik otel ve pansiyon bulunuyor. Kapadokya’da uygun oteller de daha çok iç kesimlerde yer almakta. Peri bacalarından uzak yerlerde ya da tarihi yerlerin göbeğindeki bu oteller yılın belirli zamanlarında fiyatlarını düşürüyorlar.

Genellikle yarım pansiyon hizmet kalitesi ile çalışan oteller açık büfe sabah kahvaltısı, açık havuz, toplantı salonları, restoran ve barlar ilke tur hizmetleri sunulmaktadır.

Siz de tatilinizi bölgenin konforlu otellerinde geçirmek istiyorsanız sayfamızda yer alan Kapadokya uygun oteller ile iletişime geçebilir ve sunulan fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Hotel Peri Tower

Hotel Peri Tower

Ürgüp / Nevşehir

Nevşehir merkezinde yer alan Peri Tower, 20’si suit olmak üzere 126 odalıdır. Kayseri ve Nevşehir havaalanlarına eşit mesafededir. Ürgüp’e uzaklığı 20 km’dir. 4 yıldızlıdır. Akşamları Peri Tower'ın bahçesindeki restoran Türk ve dünya mutfaklarından lezzetleri havuz başında servis etmektedir.

Yıltok Hotel

Yıltok Hotel

Avanos / Nevşehir

Göreme yolu üzerinde Avanos’ta bulunan Yıltok Hotel, 4 yıldızlı olup 178 odalıdır. 350 yatak sayısıyla yörenin büyük otellerindendir. 6 adet suit odası da mevcuttur. Tuzköy Havaalanına 32 km mesafededir.

Altınyazı Hotel

Altınyazı Hotel

Avanos / Nevşehir

Ünlü Avanos’ta bulunan tesis, havaalanına 30 km mesafededir. 4 yıldızlı Altınyazı Hotel’de 111 oda bulunmaktadır. Ayrıca profesyonel futbol takımları için çim antrenman sahası da mevcuttur. Kapadokya’nın eski otellerindendir.

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Antalya

Antalya

Akdeniz’in tatil merkezi Antalya otelleri, tarihi merkezleri, doğası, palmiyeleri...

Büyükada

Büyükada

İstanbul’dan yaklaşık 45 dakika uzaklıkta yer alan sakin ve huzurlu bir ada...

 

Şile

Şile

Şile, son yıllarda İstanbulluların uğrak tatil noktası. Balıkçılık mesleği ile...

Tüm tatil bölgelerini gör »

Seo

Seo Fiyatları

Yasal Uyarı: Bu site Kapadokya'yı ve saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. kapadokyaotelleri.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome