Kapadokya Tatil Fırsatları
A+ A A-

Kapadokya'yı Kapadokyalılardan Dinleyin

Katpatu Hotel – Zeynel Gerçek: 1997’de açtığımız otelimiz günden güne gelişmekte. Bunun nedenlerinden birisi de artırmış olduğumuz hizmet kalitesi ve Kapadokya’nın gerek ulusal gerekse de uluslararası alandaki tanıtımı. Katkısı olan herkese teşekkürler.

Mehtap Restoran – Gülten İçli : Eski bir Nevşehir’li olarak yöresel tatlardan hazırladığımız yemeklerimizi, müşterilerimize yıllardır aynı özenle sunuyoruz. Burada bilinen bir algıyı düzeltmek istiyorum. Restoranımızda testi kebabı mevcuttur. Bu yemeğin orijinalinin yapımı 3 saat sürmektedir. Müşterinin böyle bir vakti olmadığı için herkes gibi hızlandırılmış geleneksel yöntemlerle bu lezzeti ziyaretçilerimize sunuyoruz. Ama eski usulde isteyen misafirlerimizi de beklemeleri koşuluyla kırmıyoruz

Elden Pansiyon – Mahir Sucu : Kapadokya’da pansiyonculuk eskilere dayanıyor. Biz de aile pansiyonu olarak 20 yıldır bölgede faaliyet gösteriyoruz. Bizim dönemimizde başlayan diğer pansiyoncu arkadaşlar, maalesef rekabete dayanamadı. Özellikle Ürgüp’te her geçen gün artan pansiyonculuk sektöründe, konfor kalitesini artırabilenler ayakta kalıyor.

Mis Kahvaltı Yeri – Fatma Şenocak : Özellikle son yıllarda buralarda bir kahvaltı kültürü oluşmaya başladı. Buraya gelenler, artık kaldıkları otellerde değil, yöredeki konak ve manzaralı yerlerde kahvaltı etmeye başladı. Biz de bu konseptte, peri bacaları manzaralı bir terasta kahvaltı hizmeti veriyoruz. Özelliğimiz organik ürünlerle donattığımız soframız ve manzaramız.

Veli Eskimeşe : Buraları 30 yıl önce çok bakirdi. Şimdi ise Dünya’nın sayılı turizm yerlerinden birisi. Avanos’ta doğup yetişmiş birisi olarak ben bile bu değişime inanamıyorum. Turizm bizim herşeyimiz oldu. Katkısı olanlara teşekkür ediyorum.

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Antalya

Antalya

Akdeniz’in tatil merkezi Antalya otelleri, tarihi merkezleri, doğası, palmiyeleri...

Büyükada

Büyükada

İstanbul’dan yaklaşık 45 dakika uzaklıkta yer alan sakin ve huzurlu bir ada...

 

Şile

Şile

Şile, son yıllarda İstanbulluların uğrak tatil noktası. Balıkçılık mesleği ile...

Tüm tatil bölgelerini gör »

Seo

Seo Fiyatları

Yasal Uyarı: Bu site Kapadokya'yı ve saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. kapadokyaotelleri.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome