Kapadokya Tatil Fırsatları
A+ A A-

Kalabalık Aileler İçin Kapadokya’da Konaklama

kapadokya-kiralik-ev Yerli ve yabancı ziyaretçilerinin sayısı giderek artan Kapadokya’da her geçen gün ihtiyaç haline gelen konaklama ve yatak kapasitesi, irili ufaklı otel ve pansiyonların yanı sıra, burada yaşayan vatandaşlarımızın evlerini kiralamasıyla karşılanmaktadır. Kapadokya’da kiralık ev uygulamaları sistemli bir şekilde olmadığı için öncelikle uzun bir süre araştırma yapmanız gerekebilir.

Ürgüp, Avanos ve Göreme’de yaşayan ve birden fazla evi olan vatandaşlar, evlerini tatilcilere gerek günlük gerek haftalık olarak kiraya vermektedirler. Evlerin büyüklük ya da niteliğine göre gecelik 100 TL’den başlayan fiyatlar 300 TL’ye kadar çıkabilmektedir.

Kapadokya’da kiralık ev seçeneğini değerlendirecek olanlar için ücrete dahil olanlar:

  • beyaz eşyalar
  • mobilyalar
  • otopark
  • 24 saat sıcak su
  • klima ve ısıtma sistemleri
  • mutfak araç ve gereçleri vb.

Kapadokya’da Bungalow Evler

kapadokya-kiralik-ev Doğa meraklıları için Kapadokya’da bungalow evler konaklama ihtiyacını giderebilmektedir. İlçeye tepeden bakabileceğiniz, bol bol fotoğraf çekebileceğiniz bu evlerde doğanın insanlara nimeti olan güzellikleri göreceksiniz.

Tabiat harikası peri bacaları ve çevresinde, milyonlarca yıllık geçmişe sahip yeryüzü şekillerinin yanı başında bungalow evlerde kalmanın hazzı da bir başkadır.

Bölgede çok fazla olmamasına rağmen Göreme’de nitelikli bungalow evleri bulunmaktadır. 8 adet olan bu ağaç evlerin içinde tv, klima ve duşakabinli banyo vardır. Fiyatları standart olup gecelik 50 Euro’dur.

Göreme merkezde olduğundan, Kapadokya’da yapılacak balon turu, peri bacaları gezisi gibi tüm aktiviteler, bu konaklama yerlerinin yanı başındadır.

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Antalya

Antalya

Akdeniz’in tatil merkezi Antalya otelleri, tarihi merkezleri, doğası, palmiyeleri...

Büyükada

Büyükada

İstanbul’dan yaklaşık 45 dakika uzaklıkta yer alan sakin ve huzurlu bir ada...

 

Şile

Şile

Şile, son yıllarda İstanbulluların uğrak tatil noktası. Balıkçılık mesleği ile...

Tüm tatil bölgelerini gör »

Seo

Seo Fiyatları

Yasal Uyarı: Bu site Kapadokya'yı ve saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. kapadokyaotelleri.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome