Kapadokya Tatil Fırsatları
A+ A A-

Tatil Cennetleri

Turizm Merkezinde Lüks Bir Tatil!

AntalyaAkdeniz’in tatil merkezi Antalya otelleri, tarihi merkezleri, doğası, palmiyeleri, geleneksel mimarisi ile günümüzün gözdesi. 1 milyon nüfusa sahip şehir , kaleleri; plajları, dalış noktaları, mağaraları, antik tiyatroları, camileri, kiliseleri ile konuklarına bir yaz tatilinden fazlasını sunuyor. Göç alan kentlerimizden olarak sanayisi ve hizmet sektörü de her geçen gün gelişmekte.

Gösterim: 2062

Devamını oku...

İstanbulluların Kaçış Noktası: Büyükada!

Büyükadaİstanbul’dan yaklaşık 45 dakika uzaklıkta yer alan sakin ve huzurlu bir ada. Büyük şehrin kalabalığından bunalanları ya da filmlerdeki gibi bir hikaye arayanları ağırlıyor. Tarihi ve doğal güzellikleri ile misafirlerini büyüleyen, Marmara Denizi’nin en büyük adası romantik bir gün batımı, plajları, fayton turları, sahildeki balık restoranları ve kaliteli otelleri ile tatil yapmak için ideal bir yer.

Gösterim: 2457

Devamını oku...

İstanbul’a En Yakın Tatil Cenneti

ŞileDünya’da ender yerlerden birisi olan Pamukkale, doğal yeryüzü şekillerinden oluşan yapısı, beyaz taşlar içinden çıkan şifalı sularıyla sadece ülkemizin değil, dünyanın sayılı turizm merkezleri arasındadır. Termal turizm başta olmak üzere, civarda yıllardır hizmet veren çok sayıda otel ve pansiyon bulunmaktadır.

Gösterim: 2274

Devamını oku...

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Antalya

Antalya

Akdeniz’in tatil merkezi Antalya otelleri, tarihi merkezleri, doğası, palmiyeleri...

Büyükada

Büyükada

İstanbul’dan yaklaşık 45 dakika uzaklıkta yer alan sakin ve huzurlu bir ada...

 

Şile

Şile

Şile, son yıllarda İstanbulluların uğrak tatil noktası. Balıkçılık mesleği ile...

Tüm tatil bölgelerini gör »

Seo

Seo Fiyatları

Yasal Uyarı: Bu site Kapadokya'yı ve saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. kapadokyaotelleri.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome